Op dit moment zijn er 6 'accountmanager'-vacatures:
| Functie | Regio | |
|---|---|---|
|
Accountmanager Electromotoren | Geheel Nederland |
| Accountmanager Milieu (fulltime m/v) | Gelderland | |
| accountmanager maritiem | Regio Rotterdam | |
| Binnendienst verkoop (fruit) | Land Van Heusden En Altena | |
| Accountmanager adviseur telecom | Brabant, Zuid Holland | |
| Accountmanager ICT (voor locaties Utrecht&Zwolle) | Zwolle / Utrecht |
Nieuwste vacatures
Verkopen is een kunst op zich. Een klant moet niet het gevoel krijgen dat hem iets “aangesmeerd” wordt en dat relatiebeheer alleen hierom draait. Als accountmanager weet je precies waar de grens ligt tussen verkopen/relatiebeheer en de klant iets opdringen. Dit vraagt de nodige commerciële bagage en ervaring in het commerciële verkoopgebied. Als accountmanager ben je gemakkelijk in de omgang met mensen, heb je een groot inlevingsvermogen en het verkopen /relatiebeheer zit in je bloed.
Uiteraard zijn er meer opties mogelijk kijk voor functies in de verkoop bij:
Wij zijn specialist op gebied van werving & selectie en detachering en bemiddelen tussen bedrijven en werkzoekenden. Wij bieden onder andere vacatures aan in de commerciële binnendienst of buitendienst.
In ons netwerk van relaties zijn veelal meer mogelijkheden dan u hier op de vacaturelijst aantreft. Staat uw gewenste functie er niet bij, klik dan hier. om uw CV achter te laten. U kunt ook contact opnemen met een van onze specialisten, klik hier.
Op zoek naar een baan of personeel?
| Barneveld | (0342) 406 210 |
| Hardinxveld-Giessendam | (0184) 620 820 |
| Zwolle | (038) 455 60 90 |
Of mail ons via info@aatop.nl